Čisticí mýdlo na obličej s kafrem

Neohodnoceno
 
Dostupnost Vyprodáno
221 Kč
Kód produktu 659
Značka Manna
Kategorie Pleťová kosmetika
Položka byla vyprodána...
 

Balení: 90 g

Čisticí mýdlo na obličej s kafrem je vyrobeno vysloveně pro pokožku s vyrážkami a černými tečkami, s 100% čistým kafrovým esenciálním olejem. Bez obav ho můžete použít na čištění obličeje i ke koupeli, účinek na sebe nenechá dlouho čekat!

Chtěli byste, aby nevzhledné černé tečky a vyrážky zmizely z vašeho obličeje jako kafr?

Váš sen, aby vaše pleť zářila svěžím a čerstvým vzhledem, se nyní může stát skutečností! Dovolte nám, abychom vám představili jedinečné Čisticí mýdlo s kafrem na obličej bez chemikálií a palmového oleje, které můžete bez obav používat k mytí pleti s vyrážkami a černými tečkami a i ke koupeli!

Proč je Čisticí mýdlo s kafrem na obličej tak výjimečné?


Mýdlo dělá výjimečným kafrový esenciální olej s charakteristickou vůní. Tento speciální olej se získává z kafrového stromu, který roste hlavně v Číně a Japonsku, v čínském lidovém léčitelství se používá už po staletí a připisují mu až magickou moc. Čistý kafrový esenciální olej se dá výborně použít na mastnou, problémovou pleť s vyrážkami, ale kvůli svému složení není dobré, pokud se dostane do styku s pokožkou v neředěném stavu.

A to ještě není všechno!


Právě proto jsme do Čisticího mýdla s kafrem na obličej přidali ještě několik dobře osvědčených složek přátelských k pokožce:

  • zmýdelněný kokosový olej, který úžasně pění
  • jemné, krémové kakaové máslo
  • organické ghanské bambucké máslo
  • bílý jíl bohatý na minerální látky


Kromě toho budete mít s Čisticím mýdlem s kafrem na obličej i víc místa v koupelně! V krátké době s ním můžete nahradit nebo přestat používat:

  • pěnu na čištění obličeje, gel, tonikum
  • přípravky proti akné
  • korektor
  • podkladový krém


Vyzkoušejte i vy jednu z nejjasnějších hvězd palety Manny, Čisticí mýdlo s kafrem na obličej a přesvědčte se na vlastní oči o tom, že nepříjemnosti způsobené mastnou pletí zmizí jako kafr! Změnu pocítíte už po několika použitích.

Kontraindikace: Kafrový olej se nesmí používat během těhotenství, u dětí a u osob trpících epilepsií, astmatem a vysokým krevním tlakem. Esenciální olej může u citlivých osob vyvolat alergické reakce.

Měli byste vědět: Čisticí mýdlo s kafrem na obličej jsme vyvinuli vysloveně na mastnou pokožku, a proto se může stát, že vysuší pokožku. Jeho výborným doplňkem je organické ghanské bambucké máslo, aby byla vaše pokožka ještě zářivější. Pokud ale patříte mezi osoby, u kterých některé druhy ořechů, arašídů nebo latex vyvolávají alergické reakce, natřete si nejdříve malé množství organického bambuckého másla do ohybu lokte nebo na vnitřní stranu zápěstí.

UPOZORNĚNÍ! Při odlíčení a mytí obličeje používejte mýdlo opatrně, aby se Vám nedostalo do očí. Protože mýdlo neobsahuje žádné přidané umělé látky, jeho přírodní složení může způsobovat podráždění očí.

INCI: Sodium Cocoate Aqua Sodium Cocoa Butterate Sodium Shea Butterate Cinnamomum Camphora Oil Kaolin Linalool

SLOŽENÍ: Zmýdelněný kokosový olej Voda Zmýdelněné kakaové máslo Zmýdelněné bambucké máslo Kafrový olej Bílý jíl Linalool