Sprchový gel s vůní pomerančových květů

Neohodnoceno
 
Dostupnost Objednáno
249 Kč
Kód produktu 623
Značka Manna
Kategorie Mýdla
Položka byla vyprodána...
 

Balení: 200 ml

Další historický okamžik v životě Manny: dorazily jedinečné, voňavé Manna sprchové gely! Seznamte se s okouzlující specialitou, která je vyrobena s přírodním esenciálním olejem z pomerančových květů a která udělá léto ještě dokonalejší!

Manna sprchový gel! Proč je jiný?


Už jste ho čekali i Vy, že? Na této speciální produktové řadě jsme už dlouho tajně pracovali a vím, že mnozí - možná i Vy - jste toužili po tom, abyste mohli Manna sprchové gely používat každý den. Dlouho jsem hledala složky, které by byly nejvhodnější k vytvoření co nejdokonalejšího receptu Manny. Naším cílem bylo, aby složení sprchových gelů Manna bylo bez chemikálií, aby bylo praktické a abyste i tentokrát mohli dostat to nejlepší!

Nejnovější sprchový gel s nádherným opálovým leskem je vyroben z 100% čistého esenciálního oleje z pomerančových květů a samozřejmě zcela bez chemikálií a palmového oleje. Skládá se ze tří sametových olejů: výživného sezamového oleje, ošetřujícího slunečnicového oleje a čistého kokosového oleje. Skvěle pění a jeho pohádková vůně Vás obdaruje intenzivním zážitkem. Manna sprchový olej je v lahvičce v koncentrované formě a jeho vůně se projeví nejvíce při kontaktu Vaší pokožky s vodou!

V hlavní roli je praktičnost

Manna Sprchové gely jsou zvláštní nejenom díky své jedinečné vůni! Na Manna paletě jste se ještě nemohli setkat s tímto praktickým balením, do kterého jsme ho zabalili. Takto mohou být dokonalým společníkem na cestování, trénink nebo při každodenní hygieně: jejich lahvičky jsou uzavíratelné, snadno se přenáší a mohou se používat třeba i jednou rukou. Kdo by si mohl přát lepší?


Upozornění: Esenciální oleje mohou u citlivých osob vyvolat alergické reakce.

INCI: Aqua Potassium Sesameseedate Potassium Sunflowerseedate Potassium Cocoate Maris Sal Citrus Aurantium Amara Flower Oil Limonene Linalool Geraniol Farnesol

SLOŽENÍ: Voda Zmýdelněný sezamový olej Zmýdelněný slunečnicový olej Poupě růže Mořská sůl esenciální olej z pomerančových květů Limonene Linalool Geraniol Farnesol