Přírodní šampon na suché a normální vlasy

Neohodnoceno
 
Dostupnost Objednáno
327 Kč
Kód produktu 629
Značka Manna
Kategorie Šampóny
Položka byla vyprodána...
 

Balení: 200 ml

Okouzlující, sladká lotosová vůně, rozmazlování a ošetřování pro vaše suché nebo normální vlasy: vyzkoušejte Manna přírodní šampon, který jemně, a přece účinně čistí vaše vlasy, a dokonce poskytuje i pocit hydratace!

Toužíte po přírodním mytí vlasů? Chtěli byste, aby byly vaše suché vlasy zářivě lesklé, a aby při pohledu na vaše nádherné pramínky každý váš známý pátral po jejich tajemství?

Manna přírodní šampon je vyroben vysloveně pro suché a normální vlasy, vyzkoušejte ho i vy a řekněte ano snadno ovladatelným, měkkým a zářivým vlasům!


8 prokázaných důvodů, pro které byste si měli vybrat Manna přírodní šampon na suché a normální vlasy?

  • Vaši vlasovou pokožku a vlasy šetrně a přece důkladně čistí*
  • Nevysušuje*
  • Poskytuje pocit hydratace*
  • Vaše vlasy budou díky němu hedvábné a lesklé*
  • Vaše koruna krásy bude díky němu měkká a upravená*
  • Vaše pramínky budou snadno ovladatelné*
  • Díky jeho úžasné, bohaté pěně bude mytí vlasů zážitkem*
  • Jeho božská vůně růžového lotosu vydrží nadlouho*


*na základě výzkumu mezinárodně uznávané výzkumné laboratoře za účasti 25 žen a mužů a jejich subjektivní vazby

Jemné čištění pro vaše suché nebo normální vlasy

Manna přírodní šampon je vyroben pro suché a normální vlasy. Do průsvitného, zlatožlutého šamponu se dostalo to nejlepší z přírody. O čistotu vašich vlasů se starají přírodní složky pouze rostlinného původu (kokamidopropylbetain a lauryl-glukosid), o jemnou pěnu a vhodnou konzistenci jsou odpovědné také látky rostlinného původu (decyl-glukosid a kokoyl-isethionát sodný) a kyselina citronová se do něj dostala proto, aby nastavila ideální hodnotu Ph vlasů.

Za trvanlivost vašeho šamponu odpovídají dvě látky rostlinného původu (sorbát draselný, kyselina sorbová), které se v přírodě nacházejí v plodech jeřábu ptačího. Tyto látky jsou tak bezpečné, že se používají i na konzervaci potravin a mají hodnocení GRAS, což znamená, že jsou obecně považovány za bezpečné látky (zkratka pro Generally Recognized As Safe).

Oddejte se očistě!

Dostalo se do něj i úžasné jižní ovoce: do šamponu jsme přidali i prášek z ananasu a banánu, aby byl ještě vznešenější!

A jeho vůně? Ta je vznešená také! Nový přírodní šampon od Manny voní esenciálním olejem z kouzelného, růžového lotosu. Věděli jste, že lotosový květ je v Indii symbolem znovuzrození, krásy, očisty a harmonie, oddělení od základních hmotných věcí a symbolů vyšší duchovní existence? Nadechněte se sladké, květinové, čisté vůně svého nového šamponu, oddejte se očištění a dovolte, aby okouzlil i vás!

Seznamte se s Manna přírodním šamponem na suché a normální vlasy, aby se mytí vlasů stalo i pro vás zážitkem!


Zasloužíte si to nejlepší!

Už několik let dostávám dopisy a komentáře, že si přejete i šampon od Manny a nyní vám ho mohu konečně představit: mnoho - mnoho výzkumů a vývoje a jako výsledek se konečně zrodila rodina šamponů od Manny.

Navíc mám pro vás ještě jeden tip: vyzkoušejte pohádkový Přírodní balzám na suché a normální vlasy!

INCI: Aqua Decyl Glucoside Cocamidopropyl Betaine Sodium Cocoyl Isethionate Lauryl Glucoside Maris Sal  Musa Sapientum Fruit Extract Nelumbo Nucifera Extract Citric Acid Potassium Sorbate Sorbic Acid

SLOŽENÍ: Voda DECYL GLUKOSID Kokamidopropylbetain Kokoyl-isetionát sodný Lauryl-glukosid Mořská sůl Ananasový prášek Banánový prášek Esenciální olej z růžového lotosu Kyselina citronová Sorbát draselný Kyselina sorbová