Černá zubní pasta s citronem bez fluoridu

Neohodnoceno
 
Dostupnost Objednáno
246 Kč
Kód produktu 647
Značka Manna
Kategorie Zubní pasty a kartáčky
Položka byla vyprodána...
 

Balení: 75 ml

Z tohoto „padne čelist“ i Vám! Na Manna paletu dorazila matná černá hvězda s božskou citronovou vůní!

Je to hedvábné, ebenově černé a má to citronovou vůni - co je to?

Manna byla vždy známá tím, že nemá strach z žádné výzvy. Stejně tak, jak byly v začátcích považovány za novinky přírodní čistá mýdla bez chemikálií, nyní se nám podařilo uskutečnit jednu neuvěřitelnou myšlenku. Doufáme, že Vás nadchne: nesmírně populární Manna zubní pasta bez fluoridu získala svého speciálního, ebenově černého společníka!

Kvůli její lákavé barvě byste si mohli myslet, že uhelný prášek, který obsahuje, Vaše zuby zabarví. Pokud si uděláte zkoušku, zjistíte, že opak je pravdou! Tato černá novinka je bez fluoridu a obsahuje čisticí složky, které účinně odstraní povlak z Vašich zubů.

Lékařské uhlí - v zubní pastě

Tajemstvím nové, výjimečné, voňavé Manna zubní pasty je 100% přírodní lékařské uhlí, které už několikrát ukázalo svůj účinek v mýdle Eben. V Asii se tato speciální složka používá na čištění zubů už velmi dlouhou dobu, protože je schopná udělat Vaše zuby ještě krásnější.

Péče o zuby bez chemikálií je specialitou i ve světě přírodní kosmetiky - pokud jste ještě nepoužívali přírodní zubní pastu, měli byste vědět, že: může to být překvapivý zážitek, který jste až dosud nepoznali, protože méně pění. Na oplátku jsme ji naplnili čisticími složkami, kterými jsou uhličitan vápenatý a oxid křemičitý a které díky různým velikostem čisticích složek všestranně vyčistí Vaše zuby a Vaši zubní pastu udělají hedvábnou.

O chuť a božskou vůni této speciality černé jako noc, se postará přírodní citronový esenciální olej.

Vrhněte se do nejnovějšího Manna dobrodružství a vyzkoušejte novou ebenově černou Manna zubní pastu s citronovou vůní!

Upozornění: esenciální oleje zubní pasty mohou u citlivých osob vyvolat alergické reakce.

INCI: Glycerin Aqua Hydrated Silica Calcium Carbonate Decyl Glucoside Xylitol Charcoal Powder Maris Sal Citrus Limon Peel Oil Xanthan Gum Limonene Citral

SLOŽENÍ: Glycerin Voda OXID KŘEMIČITÝ UHLIČITAN VÁPENATÝ DECYL GLUKOSID XYLITOL Aktivní uhlí Mořská sůl Citronový esenciální olej Xantan Limonene Citral